Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Ex členové CT

Ex členové Carp teamu Exil

Na našem webu se můžete setkat s fotografiemi rybářů, kteří už v týmu z různých důvodů nejsou. Proto jsme pro lepší přehlednost webu tuto stránku věnovali právě jim. A jelikož v našem týmu působilo opravdu hodně členů, rozhodli jsme se sem umístit jen ty, kteří do týmu něco přinesli a na které se jen tak nezapomene.

Pavel Bařina

Petr Bařina

Bratři Petr a Pavel Bařinovi se do týmu dostali po seznámení u naší oblíbené svazovky společně s Markem Veselým a Tomášem Sekerou v roce 2008. V roce 2008 a 2009 jsme společně podnikli několik výprav na svazové vody, na kterých Pavel ulovil krásného šupináče o váze 14kg a Petr několik kaprů kolem 70cm. Na konci roku 2009 naše spolupráce končí, kvůli odlišným sponzorům.

Petr Leicht

Petr byl kamarád Karla Křížka, se kterým jsme jezdili často na soukromý revír Jezero Vrbenský, kde jsme se domluvili v roce 2007 na spolupráci v našem týmu. Petr na Vrbenském chytil svůj osobák, kapra o váze 20,6kg, který je pořád největší kapr ulovený naším členem v době působení v týmu ze soukromé vody. Bohužel v roce 2008 jsme s Petrem ztratili kontakt a spolupráce v týmu skončila.

Lukáš Duda

Lukáše rybaření oslovilo kolem jeho 11tých narozenin a k nám do týmu se dostal v roce 2004. Několikrát se s námi podíval na jednodenní výpravu k soukromé vodě Toušeň a z ní si odvezl fotografii s osobním rekordem kapra kolem 9-10kg. Jeho působení v týmu trvalo do roku 2007, kdy jeho chuť chytat velké kapry opadla a vydával se na ně už jen občas.

Roman Baláček

Roman byl kamarád Karla Křížka, kterému ryby učarovaly od malička. S námi jezdil na výpravy od roku 2003 a zažili jsme s nim na rybách spoustu hezkých chvil a hlavně srandy. Roman nachytal hodně pěkných kaprů na soukromých vodách, i s váhou kolem 15kg. Ale v roce 2008 jsme s Romanem ztratili pravidelný kontakt a tím pádem už dále v týmu nepůsobil.

Ondřej Vacík

Ondra v našem týmu chytat už od roku 2002, tudíž byl jeden z prvních členů týmu. K rybolovu ho dostal jeho děda, se kterým Ondra chytal od malička menší kapry. Poprvé přičichnul ke sporotvní kaprařině v roce 2005, kdy se s námi vydal na několik vydařených výprav na soukromý revír v Toušeni, odkud pochází i jeho osobní rekord, lysec 90cm 15,5kg. Ondra se do kaprařiny zdravě zbláznil a to mu vydrželo do roku 2008, kdy o kaprařinu zájem ztratil a s týmem se rozloučil.

Karel Pakandl

Kája byl jeden z prvních členů našeho týmu celkově, reprezentoval jej už od roku 2002. Na ryby od malička jezdil s tátou spíše okrajově, protože kvůli jeho hlavní zálibě - tenisu, na ně nezbývalo moc času. Přesto se v letech 2004 - 2005 často podílel s námi za výjezdy na soukromý revír v Toušeni, kde si udělal i osobáček, řádkového kapra o váze 12,5kg. Potom už to bylo s jeho časem stále slabší a nakonec jsme se v roce 2008 v dobrém rozešli.

 

TOPlist